Povedzte nám Vaše predstavy, o všetko ostatné sa postaráme my.

Správny finančný plán má mať niekoľko zásad, ale každý človek má iné predstavy, odlišnú situáciu, rôznu minulosť. Naším klientom vytvoríme na mieru šitý finančný plán, presne podľa situácie, podľa predstáv a možností. Miesto Vás porovnáme riešenia v každej kvalitnej finančnej inštitúcií, skontrolujeme Vaše existujúce riešenia a spoločne s Vami vyberieme pre Vás to najlepšie riešenie, ktoré dotiahneme aj do úspešného konca.

Pracujeme dlhodobo

Finančný plán je dlhodobá záležitosť. Bývanie nie je otázka niekoľkých mesiacov, človek potrebuje bývať do konca života. Pri financovaní bývania hypotekárnym úverom je doba splácania 20 až 30 rokov. V niektorých situáciách, kde mladý ľudia riešia svoje bývanie, sami ešte nežili toľko, na koľko rokov sa zaviažu banke na splácanie úveru.

Na druhej strane, keď sa ľudia rozhodnú riešiť bývanie neskôr, mnoho krát sa stáva, že svoj byt alebo dom, do splácajú až v 65-ke, kde už prichádza dôchodkový vek.

Rovnako je to aj s financovaním auta. Priemerný človek si nezarobí na auto za jeden alebo dva mesiace. V prípade financovania na úver, alebo leasing je to opäť otázka niekoľkých rokov a za celý život ich vystriedame niekoľko.

Akokoľvek si vezmeme, peniaze potrebujeme vždy. Či už na veci plánované, ako bývanie, auto, rekonštrukcia, rodina, dôchodok, rovnako na nečakané výdavky, ale za to celkom časté, ako napríklad pokazenie spotrebičov, nečakané údržby, nehody.

Správny finančný plán a rozloženie peňazí nám možnosť naplniť si svoje ciele a prinesie istotu v prípade nečakaných situácií.

Väčšinu veci si v živote vieme naplánovať, voči ostatným sa vieme chrániť!

A práve na toto slúži finančný plán šitý na mieru!

  • Analýza Vašej aktuálnej situácie
  • Audit a kontrola existujúcich riešení
  • Porovnanie spoločností
  • Pripravenie finančného plánu na mieru
  • Realizácia plánu
  • Doživotný servis

Nenechajte nič na náhodu
NAPLÁNUJTE SI VECI je to predsa Váš život!