Sme štruktúra najväčšej maklérskej spoločnosti na Slovensku, OVB Allfinanz Slovensko, a.s., pôsobiacej v ďalších 15-tich krajinách Európy, ktorá vo väčšine krajín, v ktorej pôsobí, je líder na trhu sprostredkovania.

Finančné sprostredkovanie inak!

Finančná gramotnosť na prvom mieste

Našim cieľom je priniesť bežným ľuďom a rovnakom firmám viac ako len finančné sprostredkovanie. Našim hlavným cieľom je rozvíjať finančnú gramotnosť, učiť zásadám a princípom finančného plánovania a zabezpečiť maximálnu možnú starostlivosť o každého jedného človeka.

Porovnanie riešení!

Dôležité a menej dôležité položky

Na Slovensku nie je problém, že by ľudia nevyužívali finančný trh. Väčšina ľudí ho využíva denno-denné, napriek tomu má mnoho ľudí problém s finančným plánovaním a rozoznávaním naozaj dôležitých a potrebných produktov od menej dôležitých a predražených produktov.

Kompletný servis!

Od plánu až po realizáciu

Sme finančný sprostredkovatelia, ktorí finančné riešenia dotiahnu do úspešného konca a popri finančnom sprostredkovaní vzdelávame našich klientov o financiách a finančných inštitúciách.

Úplne bezplatne!

A inak to nikdy nebude

Naše služby boli, sú a vždy budú absolútne bezplatné pre všetkých našich klientov. Využite služby odborníkov bezplatne už dnes!

Kdekoľvek

Kedykoľvek

Či už uprednostňujete osobný kontakt, alebo moderné online stretnutie, sme pripravený Vám poskytnúť profesionálne služby skutočných odborníkov!